Özel Dünya Diyaliz Merkezi 2006 yılında Elazığ'ın Merkez ilçesinde modern binasında hizmete girdi. O günden bugüne kadar birçok diyaliz hastasına güvenli ve kaliteli bir hizmet sunmaya devam etmektedir. Dünya Diyaliz Merkezi, 2012 yılında şirkete yeni profesyonel ekiplerin katılımıyla daha da güçlenen ve hizmet kalitesini her geçen gün arttıran bir diyaliz merkezi olarak yenilikçi anlayışıyla hizmetlerine devam etmektedir. Konusunda son derece deneyimli Doktor ve hemşire ekibi kaliteli bir hizmet anlayışı ile hastalarına en iyi bakımı sunmaya özen göstermektedir.

Siz değerli hastalarımıza en modern, en güvenli ve en etkin diyaliz tedavilerini sunarak, yaşam sürenizi ve yaşam kalitenizi mümkün olduğunca arttırmak en önemli önceliğimizdir. Bu yüzden, doğrudan “hasta merkezli” ve “kalite güvenceli” diyaliz tedavileri anlayışı ile ticari kaygılardan uzak, bildiğimiz doğrular ve imkânlarımız çerçevesinde sürekli en iyisini yapmak hedefiyle hastalarımıza diyaliz hizmeti vermeyi kendimize ilke edindik.

Bu İlkeler Işığında
Sağlığınız İçin;

1) Her bir hastaya özel ve kalite güvenceli etkin diyaliz uygulamalarını ve sonuçlarını destekleyen bir teknolojiye sahip Gambro marka AK95S model hemodiyaliz cihazları kullanılmaktadır.
2) Gambro toz bikarbonat kartuşu BiCart kullanımı ile bikarbonat solüsyonunda en yüksek mikrobiyolojik kalite ve 0 bakteri riski hedefleri ile çalışılmaktadır.
3) Yüksek endotoksin tutma kabiliyetleri ile öne çıkan Gambro marka Polylfux H serisi diyalizörleri kullanılmaktadır.
4) Double Pass Online Reverse Ozmoz (Ters Osmoz) su sistemi ile diyalizin kalbini oluşturan diyaliz suyu üretiminde en yüksek kaliteyi hedefleyerek çalışılmaktadır. Reverse Osmose ile çalışan Su sistemimizin yedeği vardır ve ayrıca 170 KW’lık acil durum jeneratörümüz bulunmaktadır. EKG, Defibrilatör ve tüm gerekli acil müdahale ekipmanları mevcuttur.

Konforunuz İçin;
1) Her hastamızın kendine ait kulaklıklı uydu yayınlı LCD ekran televizyonu bulunmaktadır. Arzu edenler için VCD/DVD oynatıcıları ile kendi film arşivimiz sunulur. Dergi ve kitaplarımız da mevcuttur.
2) Hasta Nakil araçlarımız, hastalarımızı kaldıkları yerden diyalize getirir ve diyaliz sonrasında en kısa zamanda tekrar geri götürür.
3) Şehir dışından uçak veya otobüs ile gelecek hastalarımız otogar veya havalimanından karşılanarak, konaklayacakları yerlere götürülür.

Bu İnternet Sitesi Ekonomik Alan Taradınfan YapılmıştırEkonomikAlan